Рейки тимчасово не виготовляємо!

Предлагаем услуги:

Виготовлення зубчастих рейок:

Виготовлення деталей:

Технічні можливості:

Модуль (мм.)

Довжина (мм.)

Переріз (мм.)

Зубчаста рейка прямозубая

від 1 до 10

до 2000

до 100


Виготовлення зубчастих рейок в Україні

Приймаємо замовлення на виготовлення зубчастих рейок на замовлення. Замовлення приймаємо за кресленнями. Зубчасті рейки виготовляємо тільки з прямим зубом, можемо виготовити як цільну, так і збірну рейки. Виконуємо термообробку: загальна гарт, ТВЧ зубів.

Відповідність і якість

Виготовлена нами зубчаста рейка буде в точності відповідати вашим кресленням. Виконана із заявленого в кресленні матеріалу і з заявленої в кресленні твердістю.

Вартість виготовлення зубчастих рейок

Вартість виготовлення зубчастих рейок ми розраховуємо індивідуально, ціни за погонний метр у нас немає !. Як правило - індивідуальне замовлення Вам обійдеться дорожче, ніж купити типову зубчасту рейку на ринку або в магазині. Вартість і термін виготовлення надамо на протязі 2-3 робочих днів після отримання вашого замовлення у вигляді креслення.

  • Виготовлення зубчастих рейок

    Компанія «Шестерінка» пропонує виготовлення зубчастих рейок на замовлення по кресленнях замовника в Україні за вигідною ціною. На заводі мехобробки металу налагоджено виробництво зубчастих рейок з прямим зубом, довжиною до 2000 мм. і модулем до 10 мм. Ви не знайшли де купити зубчасту рейку? Звертайтесь і ми зможемо виготовити потрібні деталі гідної якості в найкоротший термін і за оптимальною вартістю. Ціна розраховується індивідуально, після отримання креслень або зразків від замовника. Можливий продаж, як в Україні, так і на експорт в інші країни. Приймаємо готівковий і безготівковий розрахунок.