Пропонуємо послуги:

Виготовлення валів і вал-шестерень на замовлення:

Виготовлення деталей:

Технічні можливості:

макс. зовнішній
діаметр (мм.)

макс.
довжина (мм.)

макс. метричний
модуль (мм.)

Зубчастий вал

600

3200

20

Вал-шестерня

Шевронний вал

Шліцевий вал

12

Гладкий вал

-

Порожній вал

Конічний вал

450

1000

-


Виготовлення валів в Україні

Приймаємо замовлення на виготовлення валів: зубчастих валів, вал-шестерень, шевронних валів, а також гладкий вал, порожній вал, шліцевий вал, по кресленнях або зразкам замовника на замовлення. Завод - виробництво валів розташований в Україні, але можливий експорт в країни СНД і далекого зарубіжжя.

Якість і відповідність

Ми гарантуємо повну відповідність виготовленого нами вала вашим кресленням, технічним завданням або зразкам. Всі вимоги: розміри, матеріал і твердість будуть дотримані на 100%. Відповідність матеріалу підтверджуємо сертифікатом якості, а інші параметри ви зможете перевірити самі маючи штангенциркуль і твердомір.

Вартість виготовлення валів і вал-шестерень

Роботи виконані своєчасно, ціни відмінні. Після отримання креслення від замовника виробляємо розрахунок вартості і терміну виготовлення валу, зазвичай цей час не займає більше ніж 2-3 дні. Не знайшли де виготовити вал? - Звертайтесь, ми чекаємо ваших замовлень!

  • Виготовлення валів зубчастих, гладких валів

    Виготовлення валів високої якості на замовлення в Україні. Ціни на вали індивідуально розраховуються по ваших кресленнях. Завод валів розташований в Україні, але так само ми відправляємо продукцію на експорт. Виробництво валів: шліцьових, зубчастих валів, шевронних, гладких, порожнистих валів, вал-шестерень. Якщо Ви не знаєте де купити вал або не знайшли де виготовити вал? - Звертайтеся до нас і ми виготовимо вал відповідно до ваших вимог, ГОСТами та кресленнями за оптимальною ціною. Приймаємо готівковий і безготівковий розрахунок.