Пропонуємо послуги:

Виготовлення шестерень із зовнішнім зачепленням:

Виготовлення деталей:

Технічні можливості:

мін. зовнішній
діаметр (мм.)

макс. зовнішній
діаметр (мм.)

макс. метричний
модуль (мм.)

Циліндрична прямозуба шестерня

18

1000

20

Циліндрична косозуба шестерня

Шевронна шестерня

Черв'ячна шестерня

Шестерня с зацепленням Новікова

Конічна прямозуба шестерня

20

500

16

Конічна шестерня з круговим зубом

40

500

12

Зірочок

30

1000

шаг 50,8


Виготовлення шестерень з внутрішнім зачепленням:

Виготовлення деталей:

Технічні можливості:

макс. зовнішній
діаметр (мм.)

макс. висота
заготовки (мм.)

макс. метричний
модуль (мм.)

Шестерня прямозуба
з внутрішнім прямим зубом

800

200

12


Виготовлення шестерень в Україні

Приймаємо замовлення на виготовлення шестерень прямозубих, косозубих, шевронних, черв'ячних, з круговим зубом, з евольвентною і гіпоїдною формою зуба, із зовнішнім і внутрішнім зачепленням. Шестерні виготовляємо з матеріалів: сталь, чавун, бронза, алюміній, капролон, текстоліт. Виконуємо термообробку: загальне гартування, ТВЧ зубів, цементація, карбонітрація, азотування. А так само є можливість шліфування поверхонь, зубошліфовки і шевінгування, хімічного оксидування, нанесення гальванічних покриттів.

Якість і відповідність

Підприємство гарантує якісне та своєчасне виконання робіт за вигідною ціною, підтверджене сертифікатами. Наш завод - виробництво шестерень розташований в Україні, але так само, можливий експорт, ми працюємо із замовниками з Білорусії, Молдови, Німеччини.

Вартість виготовлення шестерень

Вартість і термін виготовлення шестерень розраховуємо на протязі 2-3 днів з моменту отримання замовлення (креслення, зразка або фото із зазначенням основних розмірів). За окрему вартість за вашим зразком, ми можемо виконати хімічний аналіз металу для визначення марки сталі та накреслити робоче креслення деталі. Чекаємо ваших замовлень!

  • Виготовлення шестерень

    Компанія «Шестеренка» - це якісне виготовлення шестерень на замовлення в Україні за вигідною ціною. Завод механічної обробки металу пропонує виробництво шестерень: циліндричних, конічних, шевронних, черв'ячних, зірочок, прямозубих, косозубих, шестерень з круговим зубом. Якщо Ви не знайшли де купити шестерні, звертайтеся і ми зможемо виготовити шестерню гідної якості в найкоротший термін і за оптимальною вартістю. Ціна розраховується індивідуально після отримання креслень або зразків від замовника. Можливий продаж, як в Україні, так і на експорт в інші країни. Готівковий і безготівковий розрахунок.