ТМ "Шестерінка" - Металообробка та послуги з виготовлення деталей на замовлення в Україні.

Наша компанія заснована в 2005 році, основним видом нашої діяльності є механічна обробка металу, ми виконуємо зубофрезерні, зубодовбальні, токарні, фрезерні роботи, термообробку деталей з металу і займаємо впевнену позицію в машинобудівній галузі України. За період роботи наша компанія об'єднала в собі декілька виробничих дільниць розташованих у Дніпропетровській, Запорізькій і Сумській областях, у тому числі на великих машинобудівних підприємствах і заводах. Таким чином збільшивши виробничі потужності і лінійку продукції, що виготовляється.

Якість продукції підтверджується сертифікатами відповідності і визнається як вітчизняними, так і зарубіжними замовниками. З 2009 року ми виходимо на міжнародний ринок і успішно виконуємо замовлення на експорт. У 2011 році створили сайт shesterenka.com.ua який пропонує свої послуги в мережі Інтернет під ТМ "Шестерінка", як великим компаніям, так і індивідуальним замовникам. На нашому сайті Ви можете ознайомитися з переліком пропонованих послуг і звернутися до професіоналів для виготовлення необхідних деталей.

Парк обладнання нашої компанії налічує більше 100 одиниць. Ми володіємо зубообробними верстатами: зубофрезерні, зубодовбальні, рейкодовбальні, керовані системами ЧПУ, які дозволяють нарізати зуби зубчастих коліс з модулем до 40 мм., діаметром до 3500 мм. і вагою до 10 тонн.

Замовлення на виготовлення починається з отримання від клієнта креслення, ескізу або фото деталі з описом її розмірів. Далі наші фахівці нададуть розрахунок вартості і реальні терміни на виготовлення деталей. Після узгодження замовлення ми укладаємо договір і з моменту попередньої оплати приступаємо до виконання своїх зобов'язань. Ви можете бути впевнені, що наші фахівці зроблять деталь відповідну всім Вашим вимогам і ГОСТам, яка відразу ж почне приносити Вам прибуток.

Сподіваємося на взаємовигідне співробітництво!


Фото галерея:


Виготовлення деталей на замовлення

Стрімкий розвиток машинобудівної, гірничодобувної, харчової, промислової галузей в Україні зобов'язує компанії оновлювати і покращувати свою матеріально-технічну базу. Це ремонт і заміна деталей в автомобілях вашого автопарку, заміна шестерень і вузлів у механізмах вашого виробництва. Шестерні є одними з найважливіших деталей різних механізмів і мають властивість - зношуватися. Тому необхідно регулярне технічне обслуговування машин і механізмів із заміною зношених або несправних деталей. Але, де ж купити або замовити нову деталь (шестерню, зубчасте колесо, вал), яка відповідає усім вимогам: ціна, якість, термін поставки? У цьому питанні варто звернутися до професіоналів. Наші фахівці допоможуть виготовити шестерні, зубчасті колеса, вали під замовлення, за точному розрахунку, в обумовлений термін і за кращою ціною!