Пропонуємо послуги:

Виготовлення зубчастих муфт і обойм з внутрішнім зачепленням:

Виготовлення деталей:

Максимальні параметри

Діаметр (мм.)

Висота (мм.)

Модуль (мм.)

Зубчаста муфта

800

200

12

Обойма зубчаста


Виготовлення зубчастих муфт і обойм із зовнішнім зачепленням:

Виготовлення деталей:

Максимальні параметри

Діаметр (мм.)

Висота (мм.)

Модуль (мм.)

Муфта зубчаста

2000

600

40

Обойма зубчаста


Виготовлення зубчастих муфт на замовлення

Приймаємо замовлення на виготовлення обойм і муфт зубчастих з внутрішнім зачепленням і зовнішнім в Україні. Якщо Ви не знайшли де купити муфту або обойму, звертайтеся і ми зможемо виготовити необхідні деталі хорошої якості в найкоротший термін і за оптимальною ціною.

Якість наших муфт і обойм

Ми виробляємо тільки якісні муфти, виготовлені з сертифікованих матеріалів у відповідності з кресленнями і ГОСТами. Завод з виробництва муфт розташований в Україні, але ми працюємо і на експорт.

Вартість виготовлення зубчастих муфт і обойм

Протягом 2-3 робочих днів з моменту отримання вашого замовлення ми розраховуємо вартість виготовлення муфт і обойм зубчастих, а так само повідомляємо термін поставки. Розрахунок муфт виробляємо тільки за кресленнями, прошу звернути увагу, що для розрахунку вартості виготовлення зубчастої муфти необхідний не тільки складальне креслення, але і креслення кожної окремої її деталі. З нетерпінням чекаємо ваших замовлень!

  • Виготовлення муфт зубчастих, обойм зубчастих

    Компанія "Шестеренка" пропонує виготовлення зубчастих муфт і обойм на замовлення в Україні. Пропонуємо купити муфти або обойми зубчасті за оптимальною ціною. На нашому заводі можливе виробництво обойм і муфт з зовнішнім і внутрішнім зачепленням. Продаж в Україні, а також на експорт в ЄС, СНД та інші країни. Приймаємо до оплати готівковий і безготівковий розрахунок. Гарантуємо якісне виготовлення муфт і виконання робіт в найкоротший термін.