Пропонуємо послуги:

Виготовлення шпонкових пазів і шліців:

Виготовлення елементів на деталях:

Розміри заготовки

мін. метричний модуль (мм.)

мін. внутрішній діаметр (мм.)

макс. зовнішній діаметр (мм.)

макс. довжина / висота заготовки (мм.)

Шліци внутрішні

1

22

1000

800

Шліци зовнішні

-

400

3000

Шпонковий паз внутрішній

-

6

1000

800

Шпонкова канавка зовнішня

-

600

3000


Виготовлення шпонкових пазів і шліців на замовлення

Наше обладнання дозволяє виконувати замовлення на нарізування зовнішніх шліцов, довбання внутрішніх шліців, фрезерування зовнішньої шпоночной канавки і довбання внутрішнього паза шпони. Операції виконуємо на зубофрезерному, зубодовбальному і фрезерному верстатах.

Якість і відповідність

Замовлення на виконання даних операцій: довбання, протяжка і нарізка шліців, фрезерування і довбання шпонкових пазів виконуємо в строк і в відповідності з ГОСТами і кресленнями замовника за вигідною ціною.

Вартість виконання робіт

Вартість і термін виконання робіт розраховуємо на протязі 2-3 днів з моменту отримання замовлення (креслення деталі на якій потрібно виконати ту чи іншу операцію).

  • Виготовлення шпонкових пазів і шліців

    Підприємство «Шестерінка» пропонує послуги з виготовлення шпонкових пазів і канавок, шліців внутрішніх і зовнішніх. Виготовлення проводиться з високим ступенем точності. Нарізка і протяжка шліцов, довбання та фрезерування шпонкових пазів можлива на деталях з вище зазначеними габаритними розмірами. Завод приймає замовлення на виробництво пазів і шліців в Україні. Можлива готівкова та безготівкова оплата. Гарантуємо якісне виконання робіт за вигідною ціною.